Bombastické završení besedního roku!

15. 12. 2016

Tak takovou účast čtenářů knihovna ještě nezažila! Škoda, že jsme nemohli naši čítárnu trošičku přifouknout, protože někteří z téměř padesátky čtenářů i ostatních museli stát – židle se nám také nenamnožily :-). Snad se na nás návštěvníci nezlobí a zachovají nám přízeň i v roce příštím.

Moc nás těší, že řada z nich se vyjadřovala velmi pochvalně o vystoupení části středoškolského sboru Canto (pod vedením paní magistry Jany Tláskalové) a neméně nadšeně o přednášce pana doktora Ladislava Čepičky  o šumavských vánočních zvycích. Již nyní vás všechny mohu ujistit, že v budoucnu počítáme s celým cyklem o lidových zvycích na Šumavě a v Pošumaví během celého roku.

A nejen to! Již v lednu plánujeme něco pro myslivce a milovníky příběhů s kriminální zápletkou, v únoru si přijdou na své zájemci o psychiku a lidské zdraví, v březnu si budou libovat milovníci poezie hravé a ironické pana Žáčka, budeme cestovat do exotických krajin i po krajině regionu, zabrousíme k divadlu, autorům známým i méně známým...

Zpěvačkám, paní magistře Tláskalové i panu doktoru Čepičkovi moc děkujeme za krásnou a zajímavou náplň setkání, našim čtenářkám za dotvoření vánoční nálady nádhernými výrobky a ostatním za návštěvu.

Zároveň chceme všem popřát klidné a štědré svátky a v novém roce hodně zdraví, štěstí a spokojenosti.

Na shledanou v knihovně v roce 2017!