Besedy pro čtenáře v 1. čtvrtletí 2016

6. 1. 2016

Akce oddělení pro dospělé čtenáře v prvním čtvrtletí roku 2016:

všechny naše čtenáře srdečně zveme na následující akce - besedy nazvané Rendez-vous v knihovně (autorkou názvu dlouholetá knihovnice paní Alžběta Bendeová), které se budou konat vždy ve středu od 17.00 hodin v čítárně knihovny (oddělení pro dospělé).

V lednu nás čeká beseda s paní Annou Johannou Nyklovou alias "Babkou Ťapkou".

V únoru s panem profesorem Hajníkem a pány Kozákem a Šlégrem o jejich nové tvorbě a životě na železnici.

V březnu s učitelem historie a absolventem vimperského gymnázia panem Daliborem Váchou a jeho historickými romány.

Dále koncem ledna vyhlašujeme další kolo soutěže o logo knihovny, které bude trvat do konce dubna.

Další informace se včas dozvíte ve Vimperských novinách, Kulturním přehledu, hlášeních vimperského rozhlasu, prostřednictvím letáčků v knihovně a městském kulturním středisku.

Srdečně Vás zveme a těšíme se na Vás!