Beseda s panem Šindelářem

Příště v knihovně na shledanou!

Mnozí naši čtenáři, kteří vyslechli v úterní podvečer vyprávění pana doktora Šindeláře (a že nebylo právě krátké!), se po mnoha pochvalných slovech (za která děkujeme a řediteli Milevského muzea vyřídíme), se jistě rádi na další pokračování dostaví. Nejen, že jsme se dozvěděli mnoho zajímavých poznatků o mordech a mordování v dobách minulých (18.-19. st.), ale také o právu útrpném, šermu, kordech i starých revolverech. Doufáme, že myslivci z řad posluchačů prominou, ale na slíbená myslivecká kouzla se už nedostalo, ovšem pan doktor přislíbil, že udělá v časech příštích rád besedu zvláště pro ně, nebo bude-li zájem, také pro vyznavače zbraní "studených" (coby dlouholetý šermíř) i "horkých" z řad spolků historických. Děkujeme panu Šindelářovi za krásné povídání a našim čtenářům za návštěvu!